Naam |
Bijdrage |
Datum |
---|---|---|
Anoniem | € 50,00 | 18-04-19 |
Anoniem | € 7,50 | 14-04-19 |
Nieke Hoenjet | € 7,50 | 11-04-19 |
Anoniem | € 7,50 | 10-04-19 |
Anoniem | € 7,50 | 10-04-19 |
Anoniem | € 15,00 | 07-04-19 |
Anoniem | € 7,50 | 07-04-19 |
Anoniem | € 7,50 | 03-04-19 |
Kees De | € 7,50 | 03-04-19 |
Anoniem | € 7,50 | 01-04-19 |
Edith . | € 7,50 | 30-03-19 |
Anoniem | € 12,50 | 30-03-19 |
Bernadette Past ... | € 7,50 | 29-03-19 |
Cees Heijdel | € 7,50 | 27-03-19 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Vorig jaar richtten wij als buurtbewoners, met hulp van de opbrengst uit de wijkwaardecheques , in de PlukTuin een veilige nest-, rust- en overwinteringsplaats in waar vooral de wilde bijen en bestuivende insecten kunnen schuilen, nestelen en overwinteren.
Dit jaar willen we deze plaats nu verder uitbreiden en ons daarbij richten op de vlinders.
We gaan hierbij uit van de informatie die te vinden is op de site van de vlinderstichting (https://www.vlinderstichting.nl/vlinders/tuinieren-voor-vlinders). De beplanting & vlinderkastjes kopen we via Vivara, want daarmee steunen we ook indirect de vlinderstichting.
Achtergrondinformatie BurenPlukTuin Reehorst:
Op Burendag 2013 zijn wij gestart met de aanleg van onze BurenPlukTuin (met subsidie van OranjeFonds en hulp van gem.Ede) op een verwaarloosd stukje gemeentegrond, gelegen tussen de achterkant van onze huizen en de parkeerplaats van de CHE. Het is een kleinschalig project maar de werkzaamheden die we gezamenlijk uitvoeren op 'onze' tuin, versterken zeker het onderlinge 'naober'schap.
Voor wie
Buren Reehorsterweg en overig geïnteresseerden
Omschrijving van de plek
De BurenPlukTuin Reehorst bevindt zich achter de huizen op de Reehorsterweg 29a t/m 39.
Begroting
Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
---|---|---|
3 | € 10,00 | Vlinderstruiken |
30 | € 3,00 | vaste planten |
2 | € 20,00 | Vlinderduokasten |
Middelen nodig
De beplanting & vlinderkastjes kopen we via Vivara, want daarmee steunen we ook indirect de vlinderstichting.
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Nieuwsbrief
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Je account is aangemaakt!
Je kunt nu inloggen met je e-mailadres en opgegeven wachtwoord.
Je kreeg van ons een e-mail ter bevestiging van het aanmaken van je account. Heb je geen mail ontvangen? Wellicht is het mailtje dan in de spam/junk map gekomen.
Is dit ook niet het geval? Neem dan even contact met ons op via 0318 24 01 18