Sportactiviteiten
Naam |
Bijdrage |
Datum |
|---|---|---|
| Anoniem | € 363,00 | 05-06-21 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
We willen samen met zeven Edese vrijwilligers een aantal sport middagen organiseren voor (vluchteling) tienermeiden. De meiden die wij kennen komen vooral uit Syrië en Eritrea, Somalië, Nederland en Kenia. Het doel van deze middag is een gezellige groep creëren waarin meiden zich veilig en gezien voelen en tegelijkertijd uitgedaagd worden te integreren in de Nederlandse cultuur. Nederlandse meiden zijn daarom ook van harte welkom. Het valt ons opdat veel meiden lastig contact krijgen met Nederlanders en we hopen dit zo juist te stimuleren.
Met dit budget hopen we een leuke sportactiviteit te kunnen organiseren voor de meiden. We willen de meiden graag een leuke sportieve uitdaging bieden waarbij ze elkaar beter leren kennen. Aangezien er door de coronamaatregelen beperkte manieren zijn om samen te komen, maar er binnen sport wel mogelijkheden zijn gaan we sporten onder begeleiding van een sportinstructeur, bij voorkeur in de buitenlucht. We doen onder andere aan vechtsport, volleybal en bootcamp.
Voor meer informatie of deelname kan er contact worden opgenomen met Marije - marije@thegirlmovement.nl
Zo zorgen we voor verbinding
We nodigen meiden en hun nieuwe vriendinnen uit. We hopen dat ze elkaar beter leren kennen tijdens de activiteit!
Voor wie
Tienermeiden vanaf 11 jaar (met vlucht-achtergrond)
Wanneer
woensdag 23 juni 2021woensdag 1 september 2021
Omschrijving van de plek
Startpunt bij de vrijwilliger thuis, maar vaak in het bos of bijv. bij Kernhem of sporthal van der Knaap.
Begroting
| Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
|---|---|---|
| 2 | € 181,50 | Sport workshop Allround Training |
Middelen nodig
Sportworkshop Allroundtraining 2 uur per keer.
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Ede Doet.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Ede Doet ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Ede Doet werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.