
Naam |
Bijdrage |
Datum |
---|---|---|
Henry Van Ginke ... | € -22,10 | 16-11-21 |
Lisanne en Mari ... | € 7,50 | 23-09-21 |
Lisanne en Mari ... | € 7,50 | 23-09-21 |
Johanna van de ... | € 7,50 | 23-09-21 |
Lisanne en Mari ... | € 7,50 | 23-09-21 |
Lisanne en Mari ... | € 7,50 | 23-09-21 |
Lisanne en Mari ... | € 7,50 | 23-09-21 |
Lisanne en Mari ... | € 7,50 | 23-09-21 |
W Karman | € 7,50 | 23-09-21 |
Lisanne en Mari ... | € 7,50 | 23-09-21 |
Lisanne en Mari ... | € 7,50 | 23-09-21 |
Lisanne en Mari ... | € 7,50 | 23-09-21 |
Lisanne en Mari ... | € 7,50 | 23-09-21 |
Lisanne en Mari ... | € 7,50 | 23-09-21 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
De Haverkamp is een jonge wijk in Lunteren met prachtige jaren '30 stijl huizen en een schitterende kerk als boegbeeld. Het hofje aan het begin van de wijk is vorig jaar na deelname aan Ede Doet flink opgeknapt. Daar zijn we als buurt erg blij mee. We willen nu alleen nog de puntjes op de i zetten door de beplanting op bepaalde plekken aan te brengen of aan te passen en door deze goed te onderhouden en te bewateren. Op deze manier hopen we dat de wijk de uitstraling krijgt die het verdient.
Zo zorgen we voor verbinding
Door het hofje te onderhouden als gehele buurt en doordat de bewoners inclusief de kinderen naar buiten gaan om er contact te leggen met elkaar.
Voor wie
We organiseren dit voor de gehele wijk, maar met name de huisnummer 2 t/m 46 die direct aan het hofje wonen. Het is een gemêleerd gezelschap, maar het merendeel zijn jonge gezinnen.
Omschrijving van de plek
De Haverkamp, in wijk in Lunteren met de Bethelkerk als boegbeeld.
Begroting
Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
---|---|---|
70 | € 1,20 | Fagus Sylvatica |
6 | € 3,12 | Pennisetum Alopecuorides 'Hameln' maat 3 |
6 | € 2,19 | Pennisetum Alopecuorides 'Hameln' maat 2 |
6 | € 1,38 | Pennisetum Alopecuorides 'Hameln' maat 1 |
1 | € 11,17 | BTW |
1 | € 135,00 | Tuinslang met wagen 50 meter |
1 | € 20,00 | Sproeikop |
Middelen nodig
Er is een offerte aangevraagd bij een hovenier. Vandaar de specifieke aantallen en bedragen met de BTW.
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Nieuwsbrief
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Je account is aangemaakt!
Je kunt nu inloggen met je e-mailadres en opgegeven wachtwoord.
Je kreeg van ons een e-mail ter bevestiging van het aanmaken van je account. Heb je geen mail ontvangen? Wellicht is het mailtje dan in de spam/junk map gekomen.
Is dit ook niet het geval? Neem dan even contact met ons op via 0318 24 01 18