Tuinverlichting en egelverblijfplaatsen voor Rozenburg 2 aan de Kazernelaan Ede
Naam |
Bijdrage |
Datum |
|---|---|---|
| Jan & Hilde Broe | € -15,05 | 21-12-22 |
| Jan & Hilde Broe | € 184,90 | 27-10-22 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Onze gezamenlijke tuin bij Rozenburg 1 en 2 maakt een groot deel uit van het woongenot van alle bewoners. We zijn altijd enthousiast voor verbeteringen voor mens en natuur. Dit maal blijkt een grote wens aanwezig om onze tuin te voorzien van zowel egelverblijfplaatsen alswel sfeervolle tuinverlichting op zonne-energie. Juist in de periode van het jaar dat de dagen korter worden geeft de sfeerverlichting verbinding tussen beide complexen die de op de tuin zicht hebben.
Juist door ons vorig initiatief van de eekhoornvoederplaats en vogel voederplaats, zijn we rijk voorzien van verschillende soorten vogels en inderdaad ook eekhoorns. Dat is nu dan ook de reden dat wij voor de egels ook erg graag iets in
onze tuin willen doen. Er is zeker ruimte voor 2 verblijfplaatsen.
Zo zorgen we voor verbinding
Het plezier dat Rozenburg 1 en 2 hebben van onze tuin zal alleen maar toenemen, waarbij de verlichting absoluut een verbindende factor zal zijn
Voor wie
De doelgroep bestaat uit de bewoners van Rozenburg 2
Omschrijving van de plek
Achterkant van het appartementencomplex
Begroting
| Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
|---|---|---|
| 2 | € 39,95 | Egelwoning merk Gardman |
| 6 | € 17,50 | Led Solar Tuinspot Odessa merk Hoftronic |
Middelen nodig
Nvt
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Ede Doet.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Ede Doet ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Ede Doet werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.