2023 in de BurenPlukTuin Reehorst
Naam |
Bijdrage |
Datum |
|---|---|---|
| Wilma Muns | € -90,90 | 06-04-23 |
| Hammadi Hamdaoui | € 60,00 | 27-12-22 |
| Wilma Muns | € 11,00 | 24-12-22 |
| Wilma Muns | € 2,22 | 24-12-22 |
| Wilma Muns | € 76,78 | 24-12-22 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Volgend jaar starten we weer in februari met de maandelijkse werk(zater)dagochtenden, waarin we altijd met elkaar de nodige tuinwerkzaamheden verrichten.
Ook in 2023 staan er weer een aantal klussen op het nieuwe tuinprogramma, waar we in de loop van het jaar aan gaan werken.
Evenals vorig jaar zijn we de eerste tijd bezig met de wat algemenere werkzaamheden zoals bemesting-, zaai- & pootgoed, en evt. kapotgevroren zaken herstellen of vervangen.
Graag willen we voor het materiaal dat we de nodig hebben voor deze werkzaamheden gebruik maken van de opbrengst van de door jullie gedoneerde wijkwaardecheques.
Zo zorgen we voor verbinding
Door de gezamenlijke zorg voor de Pluktuin ontstaat er meer en meer een goede band tussen de buurtgenoten.
Voor wie
Deelnemers & buurtgenoten
Wanneer
zaterdag 25 februari 2023zaterdag 25 maart 2023
Omschrijving van de plek
De BurenPlukTuin Reehorst bevindt zich achter de huizen op de Reehorsterweg 29a t/m 39
Begroting
| Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
|---|---|---|
| 1 | € 40,00 | Bodemverbeteraar/mest |
| 1 | € 60,00 | div. Zaden/pootgoed |
| 1 | € 50,00 | diversen tbv vervanging/opknapmateriaal |
Vrijwilligers nodig voor
Buurtgenoten die het leuk vinden om met elkaar in de PlukTuin te werken. Minimaal 1 keer per maand, t.w. elke vierde zaterdag v.d. maand hebben wij een gezamenlijke werk/koffie-ochtend
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Ede Doet.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Ede Doet ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Ede Doet werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.