
Naam |
Bijdrage |
Datum |
---|---|---|
Carolien Pol | € 1,50 | 29-09-23 |
Carolien Pol | € 7,50 | 28-09-23 |
Carolien Pol | € 7,50 | 27-09-23 |
Carolien Pol | € 7,50 | 27-09-23 |
Carolien Pol | € 7,50 | 27-09-23 |
Carolien Pol | € 7,50 | 27-09-23 |
Carolien Pol | € 7,50 | 27-09-23 |
Carolien Pol | € 7,50 | 27-09-23 |
Carolien Pol | € 7,50 | 27-09-23 |
Carolien Pol | € 7,50 | 27-09-23 |
Carolien Pol | € 7,50 | 27-09-23 |
Carolien Pol | € 7,50 | 27-09-23 |
Carolien Pol | € 7,50 | 27-09-23 |
Carolien Pol | € 7,50 | 27-09-23 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Voor appartementencomplex de Oraniënburg willen we graag een geluidsset gaan sparen met de Ede Doet waardecheques.
Deze geluidsset zal worden ingezet bij de vergaderingen van het complex en daarnaast bij de jaarlijks terugkerende buurt barbeque en de nazomeravonden, die we al eerder hebben kunnen realiseren m.b.v. Ede Doet.
Het gebouw de Oraniënburg is een appartementencomplex waar ook zorg wordt geleverd vanuit het vlakbij gelegen Maanderzand.
Daardoor is er een toename van oudere bewoners in het gebouw.
Doordat deze groep bewoners steeds meer problemen ondervinden met het kunnen volgen van de vergaderingen, (o.a. de toename van gehoorproblemen) ervaren zij een drempel om deel te nemen aan de vergaderingen en buurtavonden die worden georganiseerd om het saamhorigheidsgevoel met elkaar te bevorderen.
Met het inzetten van de geluidsset hopen wij deze drempel voor de bewoners te verlagen, waardoor er meer onderlinge contacten zullen ontstaan.
Zo zorgen we voor verbinding
De geluidsset gaat oudere bewoners helpen om beter te kunnen nemen aan de activiteiten, die worden georganiseerd door de Oraniënburg, Zo worden de bewoners gestimuleerd om meer contacten te leggen met andere bewoners van het gebouw.
Voor wie
Alle bewoners van gebouw de Oraniënburg aan de Louise Henriëttelaan in Ede
Omschrijving van de plek
De binnenplaats van appartementencomplex de Oraniënburg in Ede
Begroting
Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
---|---|---|
1 | € 399,00 | Geluidsset |
Middelen nodig
De prijs van de set is verhoogd en daarnaast willen we de set uitbreiden met twee microfoons
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Nieuwsbrief
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Je account is aangemaakt!
Je kunt nu inloggen met je e-mailadres en opgegeven wachtwoord.
Je kreeg van ons een e-mail ter bevestiging van het aanmaken van je account. Heb je geen mail ontvangen? Wellicht is het mailtje dan in de spam/junk map gekomen.
Is dit ook niet het geval? Neem dan even contact met ons op via 0318 24 01 18