Rolbanners voor meer bekendheid

31 jul 2025

Carla van Roekel

Buitenruimte / Overig

Aanmelden als vrijwilliger









Bekijk de algemene voorwaarden

Mijn bijdrage wijzigen

Mijn bijdrage wijzigen

Mijn bijdrage intrekken

Mijn bijdrage intrekken

Een vraag stellen


Bekijk de algemene voorwaarden



€ 300,00 van € 300,00 gedoneerd afgerond
€ 0,00 nog nodig
100% bereikt
3 donaties
0 dagen te gaan
Bijdragen (3)
Bijdragen
Naam
Bijdrage
Datum
Carla van Roekel € -63,37 04-12-25
Carla van Roekel € 52,69 16-12-24
Carla van Roekel € 172,31 16-12-24
Carla van Roekel € 75,00 16-12-24

Initiatiefomschrijving

Als oudste winkeltje van Ede zijn we voor de buurt en andere inwoners van Ede actief, door ons museumwinkeltje en woonhuis te promoten zodat ze ons gratis komen bezoeken voor een rondleiding met het verhaal over de geschiedenis van het pand en de winkel.
We doen dit op Facebook, Nextdoor, en op (gratis) markten en ook dmv de activiteiten op de afgezette straat voor het winkeltje met burendag.

Wat we merken is dat het handig zou zijn als mensen al van enige afstand zouden kunnen zien wie we zijn, zodat het de aandacht trekt. Het houten bord dat we hiervoor hebben is op veel aangeboden kramen niet geschikt en valt snel om..

Wat we heel graag zouden willen zijn oprolbare banners, die wel dan bij activiteiten kunnen plaatsen zodat we meer opvallen en we meer mensen en buren kunnen laten meegenieten van een rondleiding en bezoek aan ons ouderwetse snoepwinkeltje.
Deze banners zijn ook beter te hanteren qua gewicht dan de houten planken.

Zo zorgen we voor verbinding

Het trekt mensen naar het winkeltje en zorgt voor gratis activiteit voor jong en oud. Er wonen mensen in de buurt die nog nooit in het winkeltje geweest zijn, die we graag zouden willen ontmoeten.
Mensen kunnen eventueel bij ons ook een kopje koffie drinken en er ontstaan de leukste gesprekken in de gezellige ouderwetse woonkamer.

Voor wie

Voor de vrijwilligers van het winkeltje en de buurt. Het mag een gezellige plaats worden waar mensen elkaar ontmoeten en welkom voelen. We zien al steeds meer mensen vaker terugkomen omdat ze het zo gezellig vinden.

Omschrijving van de plek

Monumentaal Oud winkeltje in ouderwets snoepgoed en woonhuis in stijl zoals men vroeger leefde.

Begroting

Aantal Prijs p/s Omschrijving
2 € 150,00 Banner reclame winkeltje

Vrijwilligers nodig voor

het ontwerpen van de banners is belangrijk , zodat het de aandacht van mensen trekt

Middelen nodig

Het geld is al gespaard en zou ingezet kunnen worden. Anders komt het te vervallen eind van dit jaar :-(

Vragen?

Kijk of het antwoord bij 'veelgestelde vragen' staat

0318 24 01 18

helpdesk@ededoet.nl

Je kunt ons ook bereiken via
Whatsapp!

Nieuwsbrief

Houd mij op de hoogte van:


Aanvinken om belangrijke informatie over ededoet te ontvangen.
Aanvinken om informatie over nieuwe initiatieven van ededoet te ontvangen.

Privacyverklaring

Ik ga ermee akkoord dat mijn gegevens verwerkt worden zoals beschreven in de privacyverklaring versie 1.1.

Deel deze pagina

Vertel je buren over Ede Doet