
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Voor de Dagbesteding-groep JMD (jonge mensen met Dementie) willen wij graag een Loungebank aanschaffen.
De groep is van locatie veranderd van het Zorgpunt-Bennekom naar een nieuwe ruimte in Walraven Bennekom. Een mooi ruimte maar we missen alleen nog tuinmeubelen voor op het terras, vandaar deze actie om een loungebank-set bij elkaar te sparen zodat we ook buiten comfortabel en gezellig bij elkaar kunnen zitten.
Zo zorgen we voor verbinding
De loungebank zal een blikvanger voor de buurt zijn en uitnodigend voor de buurt om aan te sluiten voor een leuk gesprek met een kopje koffie.
Zo zorgen wij voor verbinding!
Voor wie
Voor de bezoekers van de Dagbesteding JMD
"Het Bospunt" in Walraven Bennekom.
Omschrijving van de plek
Verpleeghuis voor mensen met Dementie
Begroting
Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
---|---|---|
1 | € 1.055,00 | Loungebank'set |
Middelen nodig
Loungebank met kussens en tafeltje
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Nieuwsbrief
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Je account is aangemaakt!
Je kunt nu inloggen met je e-mailadres en opgegeven wachtwoord.
Je kreeg van ons een e-mail ter bevestiging van het aanmaken van je account. Heb je geen mail ontvangen? Wellicht is het mailtje dan in de spam/junk map gekomen.
Is dit ook niet het geval? Neem dan even contact met ons op via 0318 24 01 18