Leefbaarheid Elterse Hof 2
Naam |
Bijdrage |
Datum |
|---|---|---|
| Kees Kuiphof | € 7,50 | 16-09-26 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Sinds een jaar hebben de bewoners van de Elterse Hof het onderhoud aan het bosplantsoen in de straat grotendeels van de gemeente overgenomen. Bewoners houden alles bij en schakelen de gemeente in voor het grotere werk zoals kappen van bomen. Onderhoud plegen doe je met gereedschappen en apparatuur. We hebben enkele jaren geleden gezamenlijk van de Ede Doet vouchers een bosmaaier gekocht die veel en goed werk doet maar er is behoefte aan een goede heggenschaar om het groen binnen de perken te houden. En dan het liefste een heggenschaar op accu en die het aankan om door vele verschillende handen gebruikt te worden. Daarnaast is er behoefte aan een goede stevige speciale driehoekschoffel.
Zo zorgen we voor verbinding
De heggenschaar wordt centraal bewaard en onderhouden en kan door iedereen het hele jaar door worden gebruikt om in het bosplantsoen te snoeien. Goede apparatuur stimuleert het maken van afspraken om gezamenlijk te gaan werken in het plantsoen
Voor wie
alle bewoners met plannen om onderhoud te plegen aan het bosplantsoen
Omschrijving van de plek
bosplantsoen in het midden van de straat
Begroting
| Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
|---|---|---|
| 1 | € 213,53 | DeWalt heggenschaar |
| 1 | € 27,24 | Schoffel, etc |
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Ede Doet.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Ede Doet ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Ede Doet werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.