afkoppelen en hergebruik van hemelwater
Project Afkoppelenen en hergebruik van Hemelwater in de Voortuin
Aan de start van dit project hadden we grootse plannen. Afkoppelen van alle huizen die grenzen aan de Voortuin. Helaas ging de eigenaar van de huurhuizen niet akkoord en moesten we dus genoegen nemen met het afkoppelen van extra huizen met behulp van regentonnen. Het materiaal ten behoeve van extra wateropvang en de infrastructuur om de tuin daarmee te kunnen beregenen zijn aangeschaft en grotendeels aangelegd. Omdat afgelopen zomer een natte zomer was hebben we het nog niet nodig gehad. Maar alles is nu gereed voor een drogere zomer.
Op de foto’s is een grote regenzuil te zien van 400 liter en een extra houten regenton die wordt aangekoppeld aan een reeds bestaande regenton zodat de opslagcapaciteit wordt verdubbeld. Deze tweede regenton krijgt een overloop die rechtstreeks zal infiltreren in de voortuin. Helaas is dit dus niet bij alle huizen mogelijk maar alleen bij mensen die dit zelf willen aanleggen en weer weg halen als zij verhuizen. Tot nu toe wordt dit alleen bij nr. 30 gedaan. Daarnaast zijn vaste tuinslangen ingegraven tot in de Voortuin om het water makkelijker ter plekke te krijgen. Deze koppelpunten en de zwenksproeiers worden alleen ingezet op extreem droge momenten. Voor minder droge momenten zijn er de gieters.
Toestemming intrekken
Weet u zeker dat u de toestemming dat uw foto’s gebruikt morgen worden voor communicatie over Ede Doet in wilt trekken?
Toestemming gebruik beelden
Bedankt voor het inleveren van uw verslag met foto’s! Wij vragen uw toestemming om de door u geüploade foto’s en/of plaatjes te gebruiken voor de communicatie over Ede Doet. Bijvoorbeeld via de sociale media kanalen van Ede Doet of van de gemeente. Of voor gebruik in de nieuwsbrief en/of e-mails over Ede Doet.
Staan er personen herkenbaar op uw foto’s? Dan moeten ook zij ermee akkoord zijn dat de foto’s gebruikt worden.
- Initiatief uitgevoerd
- 30 oktober 2021
- Organisator
- R. Kuiper
- Locatie
- De Voortuin aan de Jonker Sloetlaan
- Opgehaald bedrag
- € 685,92
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Ede Doet.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Ede Doet ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Ede Doet werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.