Kerktuin bijenproof maken
De kerktuin van CGK De Tabernakel in Ede kon wel wat extra beplanting gebruiken. Daarom hebben een aantal mensen de handen ineen geslagen en zijn we een inzamelactie via Ede Doet gestart. De cheques stroomden binnen en sneller dan verwacht hadden we het gewenste bedrag bij elkaar gespaard. Er kwamen zelfs zoveel cheques binnen dat we het bedrag een keer verhoogd hebben.
Eind oktober kwamen we met een paar mensen bij elkaar om planten te kopen en aan de slag te gaan. We hebben 120 planten gekocht bij Kwekerij De Hessenhof in Ede en online (bij Sprinklr.co) een vlinderpakket besteld. Omdat we vanwege corona een lockdown in Nederland hadden, hebben we besloten om slechts met een paar mensen te gaan planten. Wel zorgen een aantal andere mensen voor koffie en thee.
We hopen dat de planten goed zijn aangeslagen en over een tijdje mooi zullen gaan bloeien.
Iedereen hartelijk dank voor het doneren van de cheques, het planten en het verzorgen van de koffie en thee!
Toestemming intrekken
Weet u zeker dat u de toestemming dat uw foto’s gebruikt morgen worden voor communicatie over Ede Doet in wilt trekken?
Toestemming gebruik beelden
Bedankt voor het inleveren van uw verslag met foto’s! Wij vragen uw toestemming om de door u geüploade foto’s en/of plaatjes te gebruiken voor de communicatie over Ede Doet. Bijvoorbeeld via de sociale media kanalen van Ede Doet of van de gemeente. Of voor gebruik in de nieuwsbrief en/of e-mails over Ede Doet.
Staan er personen herkenbaar op uw foto’s? Dan moeten ook zij ermee akkoord zijn dat de foto’s gebruikt worden.
- Initiatief uitgevoerd
- 24 april 2021
- Organisator
- Jantine Brandemann ter Beek
- Locatie
- Kruising Kerkweg-Verlengde Maanderweg
- Opgehaald bedrag
- € 375,00
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Ede Doet.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Ede Doet ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Ede Doet werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.