Victor Veilig Verkeersmaatjes
De Geerestein is een weg met 2 flinke bochten erin. In deze bochten zijn vaak kinderen aan het spelen. Nou rijden sommige automobilisten best hard door de straat. Tot nu toe is het nog goed gegaan, maar dit had ook anders kunnen zijn.
Al meerdere keren hadden mijn overbuurvrouw en ik het over die poppetjes die je wel eens in de wijken ziet staan. Wij hebben wel eens gekeken waar je die kan kopen, maar ja, om dat zo maar even te doen, is wel veel geld.
Toen we met de post die waardecheque kregen, hadden mijn overbuurvrouw en ik tegelijkertijd hetzelfde idee. Wij zijn diezelfde dag nog bij alle buren in de straat langs geweest en uitgelegd dat wij graag 4 Victor Veilig Verkeersmaatjes in de straat wilden hebben, in de hoop dat automobilisten ervan bewust zijn dat hier kinderen spelen. Ze waren allemaal heel enthousiast en hebben ons de bonnen gegeven.
Ik heb toen gelijk een initiatief aangemaakt en alle bonnen zelf ingevoerd. Zodra het volledige bedrag was ingezameld, heb ik het geld snel gekregen en konden de ‘mannetjes’ gekocht worden. We hebben een briefje bij de buurtbewoners in de brievenbus gedaan met de melding dat het initiatief gelukt was en dat we dit met een kleine bijeenkomst wilden vieren.
Op vrijdag 14 juli 2017 was het dan zover. Onder het genot van een kopje koffie/thee/limonade en een koekje/snoepje hebben wij de Victor Veilig Verkeersmaatjes in de straat gezet.
Hopelijk zorgen zij voor de veiligheid van de kinderen!
Toestemming intrekken
Weet u zeker dat u de toestemming dat uw foto’s gebruikt morgen worden voor communicatie over Ede Doet in wilt trekken?
Toestemming gebruik beelden
Bedankt voor het inleveren van uw verslag met foto’s! Wij vragen uw toestemming om de door u geüploade foto’s en/of plaatjes te gebruiken voor de communicatie over Ede Doet. Bijvoorbeeld via de sociale media kanalen van Ede Doet of van de gemeente. Of voor gebruik in de nieuwsbrief en/of e-mails over Ede Doet.
Staan er personen herkenbaar op uw foto’s? Dan moeten ook zij ermee akkoord zijn dat de foto’s gebruikt worden.
- Initiatief uitgevoerd
- 14 juli 2017
- Organisator
- Renate Overdijkink
- Locatie
- Aan het begin en het einde van de Geerestein en op de hoeken in het midden.
- Opgehaald bedrag
- € 220,94
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Ede Doet.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Ede Doet ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Ede Doet werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.