Steeg M.L.Kingstate/Lutulistate
Op zaterdag 7 april zijn we met een aantal buren begonnen met het opknappen van onze steeg, omdat er nogal wat water bleef staan op een aantal plekken na een stevige regenbui.
Om half acht zijn we begonnen met het verwijderen van de tegels, daarna zijn er gaten gegraven voor het infiltratiekrat en de tegelpadkolk ( put ).
Toen hebben we het zand op afschot naar de nieuwe put gelegd en aangetrild, hierna zijn de tegels teruggelegd en zand er tussen gewerkt.
Tussendoor hebben we gezellig wat gegeten en gedronken bij een van de buurtjes.
Ondertussen merken we dat de put en het krat het gewenste effect hebben.
We kijken terug op een geslaagde en gezellige dag.
Bedankt buurtjes !!!
Toestemming intrekken
Weet u zeker dat u de toestemming dat uw foto’s gebruikt morgen worden voor communicatie over Ede Doet in wilt trekken?
Toestemming gebruik beelden
Bedankt voor het inleveren van uw verslag met foto’s! Wij vragen uw toestemming om de door u geüploade foto’s en/of plaatjes te gebruiken voor de communicatie over Ede Doet. Bijvoorbeeld via de sociale media kanalen van Ede Doet of van de gemeente. Of voor gebruik in de nieuwsbrief en/of e-mails over Ede Doet.
Staan er personen herkenbaar op uw foto’s? Dan moeten ook zij ermee akkoord zijn dat de foto’s gebruikt worden.
- Initiatief uitgevoerd
- 31 juli 2018
- Organisator
- M de Groot
- Locatie
- Steeg tussen Lutulistate nrs. 30 t/m 44 even en M.L. Kingstate nr. 15 t/m 53 oneven
- Opgehaald bedrag
- € 345,10
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Ede Doet.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Ede Doet ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Ede Doet werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.