Nieuwjaarsreceptie Stompekamp
Vanwege het succes van de Stompekamperweg nieuwsjaarsborrel 2017 hebben wij, Willy van Veller en Hedy Wessels, weer een Nieuwjaarsborrel georganiseerd op 2 februari jl. voor de bewoners van de Stompekamperweg.
Met behulp van het geld opgehaald met de EdeDoet.nl actie, waren we in staat om een zeer geslaagde nieuwjaarsreceptie te organiseren. Ieder gezin heeft zijn best gedaan om iets lekkers te maken en te delen met alle bewoners van de Stompekamperweg. Bijv. een appeltaart met slagroom, een hartige taart, diverse wraps, borrel hapjes, pastasalade, balletjes gehakt, het kon niet op.
Het bedrag van Ededoet is gebruikt om o.a. ’t Winkeltje Lammert van de Bospoort te huren. Zo snijdt het mes aan twee kanten, een mooie locatie om de grote groep te ontvangen en een mooie financiële bijdrage voor ’t Winkeltje.
De reacties van bestaande en nieuwe bewoners aan de Stompekamperweg waren zeer enthousiast en positief.
Voor de kinderen stonden de sjoelbak (geregeld via het winkeltje), tekenspullen en lekkers klaar (zelf meegenomen).
Verder is er veel gelachen en zijn er weetjes uitgewisseld over de historie en de vroegere bewoners van de straat. We zijn er weer in geslaagd om de bewoners van een van de oudste en smalste straatje van Ede dichter bij elkaar te brengen.
Binnenkort halen we weer Ede Doet bonnen op om de volgende bijeenkomst te organiseren. Dan is het idee om de wijkagent van de Bospoort, John Jacobi, uit te nodigen om zich voor te stellen en om hem iets te laten vertellen over de veiligheid in de straat. Hoe kunnen we dat bevorderen. Bijvoorbeeld door elkaar te helpen het huis in de gaten te houden als de ander weg is. Of door het opstarten van een buurtpreventie app?
Uiteraard wordt het weer bij ’t Winkeltje georganiseerd, nu geen receptie, maar een leuke BBQ en op de mooie achterdeel.
Mogen wij EdeDoet.nl, mede namens alle bewoners van de Stompekamperweg, weer hartelijk danken.
Toestemming intrekken
Weet u zeker dat u de toestemming dat uw foto’s gebruikt morgen worden voor communicatie over Ede Doet in wilt trekken?
Toestemming gebruik beelden
Bedankt voor het inleveren van uw verslag met foto’s! Wij vragen uw toestemming om de door u geüploade foto’s en/of plaatjes te gebruiken voor de communicatie over Ede Doet. Bijvoorbeeld via de sociale media kanalen van Ede Doet of van de gemeente. Of voor gebruik in de nieuwsbrief en/of e-mails over Ede Doet.
Staan er personen herkenbaar op uw foto’s? Dan moeten ook zij ermee akkoord zijn dat de foto’s gebruikt worden.
- Initiatief uitgevoerd
- 2 februari 2018
- Organisator
- Ramona Janssen
- Locatie
- Oudste snoepwinkeltje van Ede, Lammert van de Bospoort.
- Opgehaald bedrag
- € 125,00
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Ede Doet.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Ede Doet ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Ede Doet werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.