Kennismakings bbq
Verslag buurtbbq Marandihof en omwonenden Klomperweg
Op 6 september jl. hebben wij voor de Marandihof en omwonenden van de Klomperweg een zeer geslaagde buurtbbq gehouden.
Het doel was om elkaar beter te leren kennen aangezien we pas een half jaar op ons mooie nieuwbouwhofje wonen. Tevens zijn de directe buren en overburen van de 3 woningen die aan de Klomperweg staan, maar tot hetzelfde project horen, ook uitgenodigd. Zodat ook zij hun directe buren leren kennen. Van alle woningen die tot het project horen, was vrijwel iedereen aanwezig en tevens waren ook wat bewoners van de Klomperweg aanwezig. Een groot succes dus.
De dag begon met prachtig mooi weer en rond 17.00 uur stond alles klaar voor de 1e inloop. Het vlees kwam van Visser en we hebben zelf ook het een en ander gemaakt, zoals een fruitsalade, slasalade en satestokjes. Helaas begon het al vrij snel te regenen en werd het pas rond 21.00 uur weer droog. Maar ondanks dat was het erg gezellig. Heeft ons wel doen besluiten een nieuw initiatief aan te maken op Ede Doet voor de aanschaf van een grote, waterdichte partytent ten behoeve van toekomstige buurtbijeenkomsten.
Deze 1e buurtbbq was een succes, ondanks de regen, en zal zeker in 2025 nogmaals georganiseerd worden.
Namens de organisatie,
Kimberly, Alice, Lidy, Diana en Tineke
Toestemming intrekken
Weet u zeker dat u de toestemming dat uw foto’s gebruikt morgen worden voor communicatie over Ede Doet in wilt trekken?
Toestemming gebruik beelden
Bedankt voor het inleveren van uw verslag met foto’s! Wij vragen uw toestemming om de door u geüploade foto’s en/of plaatjes te gebruiken voor de communicatie over Ede Doet. Bijvoorbeeld via de sociale media kanalen van Ede Doet of van de gemeente. Of voor gebruik in de nieuwsbrief en/of e-mails over Ede Doet.
Staan er personen herkenbaar op uw foto’s? Dan moeten ook zij ermee akkoord zijn dat de foto’s gebruikt worden.
- Initiatief uitgevoerd
- 6 september 2024
- Organisator
- Tineke De Ruiter
- Locatie
- Marandihof Lunteren
- Opgehaald bedrag
- € 71,27
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ede Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Ede Doet.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Ede Doet ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Ede Doet werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.